Nowość: eNOTICES2

Dlaczego właśnie to szkolenie: nowe formularze ogłoszeń eNotices2 sprawiają całą masę problemów zamawiającym – i nie są to problemy natury prawnej. Jak radzić sobie z tymi problemami opowiada Mateusz Bartosiewicz – człowiek, który spędził całe tygodnie walcząc z nowymi ogłoszeniami, wykrył wszystkie (lub prawie) problemy i znalazł ich rozwiązanie (o ile to możliwe)..

Adresat: wszyscy zobowiązani do umieszczenia ogłoszeń przy pomocy eNotices2.

Cele: umożliwienie uczestnikom skutecznego zamieszczenia ogłoszeń na https://enotices2.ted.europa.eu/

Kompetencje ProcurCompEU: e-zamówienia i inne narzędzia IT (4).

Program szkolenia:

Szkolenie prowadzone jest jedynie w formule on-line, gdyż całe polega na „klikaniu” po poszczególnych polach formularzy, wyjaśnianiu ich zawartości, identyfikacji błędów w formularzach i unikaniu błędów w trakcie ich wypełniania – 100% praktyki.

 


TRENER:

Mateusz BARTOSIEWICZ


Szkolenie dostępne w trybie otwartego naboru:

  • Data: - -
  • Miejsce: Szkolenie organizowane w formule on-line
  • Zapisz się

CENA SZKOLENIA:350 zł netto / os.

W przypadku korzystania ze zwolnienia z VAT podana wyżej ceny to również cena brutto.

Cena szkolenia obejmuje:

zajęcia z ekspertem - praktykiem zamówień publicznych, certyfikaty ukończenia szkolenia(w wersji elektronicznej przy szkoleniu on-line), wsparcie poszkoleniowe, całodzienny serwis kawowy oraz lunch każdego dnia zajęć (przy szkoleniu stacjonarnym), dostęp do platformy szkoleniowej (przy zajęciach on-line).

SZKOLENIE MOŻE ZOSTAĆ ZORGANIZOWANE JAKO SZKOLENIE ZAMKNIĘTE (tzw. SZKOLENIE DEDYKOWANE)

Szkolenia dedykowane to projekty "szyte na miarę" potrzeb konkretnego klienta, który oczekuje przeszkolenia większej grupy osób z podobnego zakresu.

Z uwagi na charakter zajęć oraz wpływ na dobór uczestników, szkolenia dedykowane cieszą się dużą popularnością. Szkolenia te realizowane są najczęściej w siedzibie klienta lub miejscu przez niego wskazanym, we wspólnie uzgodnionym terminie.

Czas trwania zajęć także musi zostać dobrany odpowiednio do przyjętego zakresu merytorycznego zajęć (programu szkolenia).

Jeżeli pojawi się taka potrzeba to na Państwa życzenie możemy zająć się kompleksowym przygotowaniem strony logistyczno/gastronomiczno/hotelowej.

ZAPYTANIA OFERTOWE DOTYCZĄCE SZKOLEŃ DEDYKOWANYCH PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Do zobaczenia na szkoleniach!Dariusz Koba