Logo
Wydrukuj tę stronę

USŁUGI DODARCZE DLA ZAMAWIAJĄCYCH

Trudna jest rola zamawiającego. Nie dość, że kontrolują go wszystkie możliwe instytucje państwowe, to jeszcze musi sprostać rozbieżnym wymaganiom swojego kierownika, opinii publicznej i zdrowego rozsądku. Jedni podnoszą hasła "po co przepłacać?", "budżet jest ograniczony!", inni zaś krzyczą "nie kupujcie bubla", "psujecie rynek". Dla nas najważniejsza jest racjonalność i końcowy efekt, jednak nie ten, który ma miejsce w momencie podpisania umowy z wykonawcą, a po zakończeniu umowy. Dostawa, usługa czy robota budowlana m wykonana należycie, a współpraca z wykonawcą powinna być elastyczna, tak aby zamawiający otrzymał dokładnie to co zamówił, a dobry wykonawca był zmotywowany do składania kolejnych ofert przetargowych.

Jeżeli jesteś zamawiającym i chciałbyś aby Twoje umowy o zamówienie publiczne realizowane były należycie i bez niepotrzebnego stresu, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci na dowolnym etapie postępowania, a jeżeli tego zechcesz weźmiemy na siebie cały ciężar przygotowania i prowadzenia procesu przetargowego.

Pisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(c) Koba Consulting Group - Zamówienia publiczne inaczej