Logo
Wydrukuj tę stronę
Szkolenia dedykowane, zamknięte.

Szkolenia dedykowane to projekty "szyte na miarę" potrzeb konkretnego klienta, który oczekuje przeszkolenia większej grupy osób z podobnego zakresu. Z uwagi na charakter zajęć oraz wpływ na dobór uczestników, szkolenia dedykowane cieszą się dużą popularnością. Szkolenia te realizowane są najczęściej w siedzibie klienta lub miejscu przez niego wskazanym, we wspólnie uzgodnionym terminie. Czas trwania zajęć także musi zostać dobrany odpowiednio do przyjętego zakresu merytorycznego zajęć (programu szkolenia). Jeżeli pojawi się taka potrzeba to na Państwa życzenie możemy zająć się kompleksowym przygotowaniem strony logistyczno/gastronomiczno/hotelowej.

Niewątpliwymi zaletami szkoleń dedykowanych są m.in.:

  • możliwość przygotowania i przeprowadzenia całego procesu rekrutacyjnego wśród Państwa pracowników, łącznie z pogłębioną analizą potrzeb szkoleniowych,
  • możliwość indywidualnego kształtowania programu szkolenia, omawianych przykładów, case’ów itp.
  • możliwość przygotowania indywidualnych pre- i post-testów badających stopień przyswojenia wiedzy w czasie szkolenia,
  • udzielanie konsultacji tak w trakcie szkolenia, jak i w czasie przerw przez naszych trenerów,
  • badanie stopnia zadowolenia ze szkolenia (ankiety ewaluacyjne), wraz z przygotowaniem raportów poszkoleniowych.

O ile na stronie internetowej lub w ofercie nie jest wskazane inaczej, szkolenia z zakresu Prawa zamówień publicznych prowadzi Dariusz Koba.

Zapytania ofertowe dotyczące szkoleń dedykowanych prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

(c) Koba Consulting Group - Zamówienia publiczne inaczej