Dariusz Koba

Koba Consulting Group to ja, Dariusz Koba i przyjaciele, współpracownicy, eksperci od zamówień publicznych, z którymi dzielimy nie tylko pasję, ale również wizję zamówień publicznych jako „sztuki kupowania”, jako biznesu.

 

  

Szkolenia z zamówień publicznych. Dobierz program do swoich potrzeb:

ABC Prawa zamówień publicznychDla wykonawców: Jak wygrać przetarg - 5 kroków do sukcesuZamówienia publiczne dla pracowników merytorycznychOcena wiarygodności wykonawcówKryteria oceny ofertUmowy w sprawach zamówień publicznychPraktyka zamówień publicznych w świetle prawa UEMałe zamówienia. Szacowanie wartości zamówieniaJak unikać błędów i nieprawidłowości w zamówieniach publicznychKlauzule społeczne w zamówieniach publicznychZamówienia publiczne na roboty budowlane

Opinie o naszych szkoleniach

Świetnie przygotowany program szkolenia. Przedstawienie nowatorskich rozwiązań dających nowe spojrzenie na zamówienia publiczne.

Marzena z Warszawy. Szkolenie "Kryteria oceny ofert", Grudzień 2016 r.

Świetnie przygotowany merytorycznie prowadzący. Zajęcia bardzo ciekawe. Z przyjemnością będę uczestniczyła w kolejnych.

Edyta, Piaseczno. Szkolenie "Kryteria oceny ofert", Grudzień 2016 r.

Szkolenie prowadzone było zgodnie z założonym programem. Prowadzący przekazał wiedzę w sposób profesjonalny i rzetelny, odpowiadając na wszystkie pytania, również te wykraczające poza zakres szkolenia. Przydatne materiały szkoleniowe. Polecam!

Anna Olędzka. Szkolenie "Umowy w sprawach zamówień publicznych", Marzec 2017 r.

Innowacyjne podejście do zamówień publicznych, sposób prezentacji zmusza do kreatywności i zmiany podejścia Zamawiającego do przeprowadzania "nowych" przetargów. Polecam!

Joanna i Łukasz. Szkolenie "Kryteria oceny ofert", Grudzień 2016 r.

LETNIA AKADEMIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2018

Miejsce: Hotel Sarmata***, SANDOMIERZ

O E-ZAMÓWIENIACH. KOMPLEKSOWO

27-31 sierpnia 2018 r.

Odpowiadamy na wszystkie pytania, a najczęściej pytają nas o to:

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera


chwilowka