Rozwiązujemy problemy zamawiających

USŁUGI DODARCZE DLA ZAMAWIAJĄCYCH

Trudna jest rola zamawiającego. Nie dość, że kontrolują go wszystkie możliwe instytucje państwowe, to jeszcze musi sprostać rozbieżnym wymaganiom swojego kierownika, opinii publicznej i zdrowego rozsądku. Jedni podnoszą hasła "po co przepłacać?", "budżet jest ograniczony!", inni zaś krzyczą "nie kupujcie bubla", "psujecie rynek". Dla nas najważniejsza jest racjonalność i końcowy efekt, jednak nie ten, który ma miejsce w momencie podpisania umowy z wykonawcą, a po zakończeniu umowy. Dostawa, usługa czy robota budowlana m wykonana należycie, a współpraca z wykonawcą powinna być elastyczna, tak aby zamawiający otrzymał dokładnie to co zamówił, a dobry wykonawca był zmotywowany do składania kolejnych ofert przetargowych.

Jeżeli jesteś zamawiającym i chciałbyś aby Twoje umowy o zamówienie publiczne realizowane były należycie i bez niepotrzebnego stresu, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci na dowolnym etapie postępowania, a jeżeli tego zechcesz weźmiemy na siebie cały ciężar przygotowania i prowadzenia procesu przetargowego.

Pisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.