Szkolenia z zamówień publicznych na poziomie eksperckim

Koba Consulting Group to nie tylko zespół praktyków zamówień publicznych. To przede wszystkim grupa pasjonatów, dla których proces udzielania zamówienia i ubiegania się o nie, powinien być nieszablonowy i każdorazowo uwzględniający rzeczywiste potrzeby zamawiających i faktyczne możliwości wykonawców.

Szkolenia organizowane przez Koba Consulting Group to niepowtarzalne wydarzenia, gdzie teoria i niełatwe przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych, przekładane są na język praktyki i gotowych rozwiązań prawdziwych problemów jakie napotykają uczestnicy tego rynku.

Zapraszamy, w zależności od preferencji i możliwości, do udziału w szkoleniach realizowanych w formule otwartej (na podstawie zgłoszeń) oraz zamkniętej - dedykowanej konkretnej instytucji/firmie, w której istnieje większa grupa pracowników zaangażowanych w proces udzielania zamówień publicznych lub ubiegania się o te zamówienia.

O ile na stronie internetowej lub w ofercie nie jest wskazane inaczej, szkolenia z zakresu Prawa zamówień publicznych prowadzi Dariusz Koba.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.